Jízdní řád pro Žitavské hory

K hradu a areálu kláštera, 03.04.-31.10.2015 (jezdí denně)

Bahnhof Oybin Oybin Parkplatz Pavillon Burg- und Klosteranlage Haus des Gastes Bahnhof Oybin
09.30 09.35 09.45 09.50 09.55
10.00 10.05 10.15 10.20 10.25
10.30 10.35 10.45 10.50 10.55
11.00 11.05 11.15 11.20 11.25
11.30 11.35 11.45 11.50 11.55
12.00 12.05 12.15 12.20 12.25
12.30 12.35 12.45 12.50 12.55
13.00 13.05 13.15 13.20 13.25
13.30 13.35 13.45 13.50 13.55
14.00 14.05 14.15 14.20 14.25
14.30 14.35 14.45 14.50 14.55
15.00 15.05 15.15 15.20 15.25
15.30 15.35 15.45 15.50 15.55
16.00 16.05 16.15 16.20 16.25
16.30 16.35 16.45 16.50 16.55
17.00* 17.05 17.15 17.20 17.25
17.30* 17.35 17.45 17.50 17.55

* nejezdí v dubnu a říjnu

10.-12.07.2015 – hradní a klášterní slavnost se středověkým trhem

Změny jízdního řádu vyhrazeny! Projížďky k výletním cílům Töpfer a Hochwald jsou závislé na povětrnostních podmínkách. Sledujte prosím vývěsky na zastávkách.

 

Projížďky k vrchu Töpfer

denně květen-říjen 2015 (za vhodného počasí také v dubnu), kromě úterý, kdy je v horské boudě na Töpferu den klidu

 

ab Bahnhof Oybin 10.15 11.15 12.15 13.15 14.15 15.15 16.15
ab Hochwald 10.45 11.45 12.45 13.45 14.45 15.45 16.45


 

Linka Großschönau (Trixi Bad) - Jonsdorf - Bahnhof Bertsdorf - Olbersdorf - Oybin - Hain - Jonsdorf - Großschönau

jezdí denně (platné od 01.05. do 31.10.2015)

Přeprava ne lince je zajišťována autobusem nebo vlakem.

 

1 Trixi Park 08.45 10.45 12.30 14.15 16.00
2 Jägerwäldchen 08.49 10.49 12.34 14.19 16.04
17 Saalendorf 08.51 10.51 12.36 14.21 16.06
18 Waltersdorf Kirche 08.55 10.55 12.40 14.25 16.10
19 Waltersdorf Post 08.56 10.56 12.41 14.26 16.11
20 Waltersdorf Parkplatz 08.59 10.59 12.44 14.29 16.14
21 Waltersdorf Skiheim 09.01 11.01 12.46 14.31 16.16
20 Waltersdorf Parkplatz 09.05 11.05 12.50 14.35 16.20
3 Jonsdorf Buchbergschenke 09.12 11.12 12.57 14.42 16.27
4 Jonsdorf Lindengarten 09.13 11.13 12.58 14.43 16.28
5 Jonsdorf Gondelfahrt 09.15 11.15 13.00 14.45 16.30
6 Jonsdorf Kurhaus 09.17 11.17 13.02 14.47 16.32
7 Jonsdorf Bahnhof I 09.18 11.18 13.03 14.48 16.33
8 Jonsdorf Schmetterlingshaus 09.30 11.30 13.15 15.00 16.45
9 Jonsdorf Hurtigwiese 09.32 11.32 13.17 15.02 16.47
10 Bahnhof Bertsdorf 09.35 11.35 13.20 15.05 16.50
11 Olbersdorf Wendeplatz 09.37 11.37 13.22 15.07 16.52
12 Oybin Schauwerksatt 09.40 11.40 13.25 15.10 16.55
13 Oybin Bahnhof 10.15 12.00 13.45 15.30 17.15
14 Oybin Hain 10.20 12.05 13.50 15.35 17.20
15 Jonsdorf Grenze 10.25 12.10 13.55 15.40 17.25
16 Jonsdorf Bahnhof 10.27 12.12 13.57 15.42 17.27
6 Jonsdorf Kurhaus 10.30 12.15 14.00 15.45 17.30
5 Jonsdorf Gondelfahrt 10.35 12.20 14.05 15.50 17.35
4 Jonsdorf Lindengarten 10.37 12.22 14.07 15.52 17.32
3 Jonsdorf Buchbergschenke 10.38 12.23 14.08 15.53 17.38
2 Jonsdorf Jägerwäldchen 10.42 12.27 14.12 15.57 17.42
1 Trixi Park 10.45 12.30 14.15 16.00 17.45

Následkem husté dopravy a velkého přílivu návštěvníku může docházet ke zpožděním