Jízdní řád linky Königstein - Bad Schandau - Lilienstein - Bastei

 

Jízdní řád linky Königstein - Bad Schandau - Hohnstein - Lilienstein - Bastei 

od 02.05. do 01.11.2015


1 Festung Königstein   09.30 14.00 15.30
2 Parkhaus Am Malerweg   09.35 14.02 15.32
3 Königstein, Reißiger Platz   09.45* 14.08 15.40
4 Königstein, Elbe-Freizeitland     14.12 15.41
5 Gohrisch   09.48    
6 Papststein / Am Gohrisch   09.52    
7 Papstdorf   09.56    
8 Kleinhennersdorf   10.01    
9 Krippen, Erbgericht   10.10    
10 Bad Schandau   10.15    
11 Bad Schandau, Elbkai 09.00 10.30° 14.20 16.00
12 Rathmannsdorf, Abzweig Prossen 09.03 10.33 14.23 16.03
13 Rathmannsdorf, Mitte 09.06 10.36 14.26 16.06
14 Rathmannsdorf, Lachsbach 09.08 10.38 14.28 16.08
15 Wanderweg Polenztal
09.10
14.30
16.10
16 Wanderweg Brand
09.12   14.32
16.12
17 Grundmühle
09.14

14.34
16.14
18 Zeltplatz Hohnstein
09.17

14.37
16.16
19 Hohnstein, Eiche
09.20

14.40
16.18
20 Hohnstein, Markt
09.22

14.42
16.20
21 Polenztal 09.25   14.45 16.22
22 Porschdorf   10.41
   
23 Waltersdorf   10.43    
24 Wanderparkplatz Lilienstein
  10.47    
25
Ebenheit   10.51
 
24 Wanderparkplatz Lilienstein
  10.54
 
26 Hocksteinschänke 09.29 11.10 14.59 16.25
27 Rathewalde 09.34 11.12 15.04 16.27
28 Bastei 09.37 11.20 15.07 16.34


Jízdní řád linky Bastei - Lilienstein - Hohnstein - Bad Schandau - Königstein

od 01.05. do 01.11.2015


28 Bastei 09.40 11.30 15.00 16.35
27 Rathewalde 09.43 11.33 15.03 16.43
26 Hocksteinschänke 09.45 11.35 15.05 16.47
24 Wanderparkplatz Lilienstein     15.17  
25 Ebenheit     15.22  
24 Wanderparkplatz Lilienstein
   
15.27  
23 Waltersdorf     15.32  
22 Porschdorf     15.36  
21 Polenztal 09.48 11.38   16.50
20
Hohnstein, Markt
09.52
11.44
  16.52
19
Hohnstein, Eiche
09.57
11.47
  16.54
18 Hohnstein, Zeltplatz
10.00
11.50
  16.56
17
Grundmühle
10.03
11.53
  16.58
16
Wanderweg Brand (Stufen)
10.05
11.55
  17.00
15
Wanderweg Polenztal
10.07
11.57
  17.02
14
Rathmannsdorf, Lachsbach
10.09
11.59
15.39
17.04
13
Rathmannsdorf, Mitte
10.11
12.01
15.41
17.06
12
Rathmannsdorf, Abzweig Prossen
10.13
12.03
15.43
17.09
11
Bad Schandau, Elbkai
10.30°* 12.05
15.50°*
17.12*
10
Bad Schandau, Bahnhof
       17.35#
9
Krippen, Erbgericht
       17.37#
8
Kleinhennersdorf
       17.44#
7
Papstdorf
       17.47#
6
Papststein / Am Gohrisch
       17.50#
5
Gohrisch
       17.53#
4
Königstein, Elbe-Freizeitland
10.35 12.15 16.05  
3 Königstein, Reißiger Platz
10.40* 12.30*
16.30
17.55
2
Parkhaus Am Malerweg
10 .45
12.35  16:35  
1 Festung Königstein 10.50 12.40
 16:40  

 

*prestup

°prípoj k Pravcické bráne

#´jízda odpadá pokud cestující nejedou zpet