Jízdní řád pro Krušné hory

Jízdní řády Altenberg (platné od května do října 2015)

 

Okružní jízdy – pondělí, čtvrtek, neděle

 

Altenberg - Kahleberg

Sommerrodelbahn 11.00 12.35
Galgenteich, Badeingang
11.15 12.40
Bahnhof Altenberg
11.20 12.45
sportcollection 11.25 12.55
Likörfabrik 11.30 13.00
Sommerrodelbahn 11.45  
Gesundheitszentrum 11.50  
Kahleberg                       an 12.00  
Kahleberg                       ab 12.15  
Gesundheitszentrum 12.25  
Sommerrodelbahn 12.30  

 

 

Okruzní jízda úterý pátek nedele
Zinnwald, Hotel Lugsteinhof 10.00
- -
Schellerhau, "Stephanshöhe"
- 10.00 -
Gesundheitszentrum 10.35 10.35 -
Sommerrodelbahn
11.00 11.00 11.00
Galgenteich, Badeingang
11.15 11.15 11.15
Bahnhof Altenberg
11.20 11.20 11.20
sportcollection 11.25 11.25 11.25
Likörfabrik 11.30 11.30 11.30
Sommerrodelbahn 11.45 11.45 11.45
Gesundheitszentrum 11.50 11.50 11.50
Kahleberg (ca. 15 min. Pause) 12.20 12.20 12.20
Gesundheitszentrum - 12.30 12.30
Sommerrodelbahn -
12.35
12.35
Zinnwald, Hotel Lugsteinhof
12.35
-
-
Galgenteich, Badeinang
-
-
12.45
Bahnhof Altenberg
12.55
12.50
12.55
Sommerrodelbahn 13.00 -
13.00
Schellerhau, Hotel Stephanshöhe
-
an 13.20
-
Gesundheitszentrum 13.05 -
13.05
Kahleberg (ca. 15 min. Pause)
13.35
-
13.35
Gesundheitszentrum 13.45 13.45
13.45
Sommerrodelbahn 13.50 13.50
13.50
Bahnhof Altenberg
14.00 14.00
14.00

 

Komárí hurka

Bahnhof Altenberg ab 14.00
Mückentürmchen (komárí hurka) an 15.00
Mückentürmchen (komárí hurka) ab 16.00
Bahnhof Altenberg an 17.00
Gesundheitszentrum an 17.05



Speciální projížďky: jsou nabízeny téměř v jakoukoliv dobu, na jakékoliv místo v blízkém okolí Altenbergu.


Bližší informace a objednávky u řidiče silničního vláčku – tel. +49 172 - 971 54 57


Upozornění: Kvůli rozdílnému vytížení silničních vláčků a s ohledem na aktuální počasí může dojít k nepravidelnostem a výpadkům. Větší skupiny prosíme, aby si předem zajistili rezervaci, abychom jim mohli poskytnout nejlepší možný servis.